Çarşamba, 10 Ekim 2018 11:32

'TRT World Forum Dünya Markasına Dönüştü'

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Anadolu Ajansının (AA) global iletişim ortağı olduğu, "Parçalanmış Bir Dünyada Barış ve Güvenliği Yeniden Düşünmek" temasıyla İstanbul' da 3-4 Ekim'de düzenlenen "TRT World Forum"a ilişkin AA muhabirine değerlendirmelerde bulundu.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen TRT World Forum'un, verimli geçtiğini belirten Eren, forumun uluslararası alanda adından söz ettiren, Türkiye için de marka değerinde olan bir etkinlik olduğunun altını çizdi.

TRT World Forum'a katılan 600'ü aşkın üst düzey düşünce kuruluşu temsilcisi, politika yapıcı ve akademisyenin, etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirdiklerini ifade eden Eren, iki gün boyunca gerçekleştirin oturumların oldukça verimli geçtiğini anlattı.
"Dünya güvenliği ve barışı için ortak çözümler arandı"

Türkiye'nin, oturumlarda dünyadaki adaletsizliğe karşı önlem olabilecek siyasi modelleri sunduğunu dile getiren Eren, forumda hakim, egemen siyasi anlayışa karşı alternatif çözüm önerileri getirildiğini kaydetti.

Eren, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hem açık oturumlarda hem de kapalı oturumlarda, terörden güvenliğe, yükselen güçlerden ekonomik sorunlara, mülteci meselesinden, medyaya kadar dünyayı ve bölgeyi ilgilendiren bir çok konu tartışıldı. Kapalı oturumların neticesinde çıkan raporları aralık ayında forum katılımcılarıyla paylaşmayı planlıyoruz.

İkinci senesinde TRT World Forum bir dünya markasına dönüştü. Forumun kısa zamanda bu kadar ilgi görmesi Türkiye'nin söylediği sözlerin gücünden kaynaklanıyor. Nitelikli insanların foruma katılmasının temel sebebi de Türkiye'nin tarihsel derinliği ve edindiği tecrübenin bugünkü parçalanmış dünyaya önemli reçeteler sunabileceği umudu. Bu sene forum çok yüksek bir talep gördü. İnşallah önümüzdeki sene katılımcı sayısını arttıracağız.

Katılımcılar açık ve kapalı oturumlarda fikir paylaşımında bulundu. Dünya güvenliği ve barışı için ortak çözümler arandı. TRT World Forum, sadece bölge meselelerini değil, küresel krizleri de konuştu. Bu Türkiye'nin dünyaya dair perspektifini aktarmak anlamında önemli bir çalışma ve vizyon. İnşallah önümüzdeki sene de bu seneki kadar prestijli ve önemli konulara değinen bir program düzenleyeceğiz."
BM ve Avrupa Birliği konuşuldu

Forumun açılış konuşmasını TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ın, kapanış konuşmasını da Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığını hatırlatan Eren, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler'in (BM) uluslararası alanda etkisinin azalmasına, uluslararası düzenin sağlanması konusunda yetersiz kalmasına ve Avrupa Birliği ile Türkiye'nin ilişkilerine ilişkin konulara değindiğini söyledi.

Forumdaki katılımcıların da bu konuları dile getirdiklerini anlatan Eren, BM'nin ve Avrupa Birliğinin geleceğinin tüm dünyayı ilgilendiren bir mesele olması nedeniyle burada Türkiye’nin yaptığı ‘Dünya Beşten Büyüktür’ çağrısının tüm dünyada çok önemsendiğini ve farklı söylemler üzerinden tartışıldığını ifade etti.

Katılımcıların her iki uluslararası kurumun etkisinin ve hakimiyetinin azaldığı fikrini ön plana çıkardığını belirten Eren, TRT World Forum'da Türkiye'nin sadece kendi bölgesinde değil dünyada da öncü bir aktör olması gerekliliğinin öne çıkan meselelerden biri olduğunu ve bu konunun tartışıldığını dile getirdi.

Eren, Suriye konusunda Türkiye'nin önemli bir rol oynadığının, milyonlarca kişinin katledilmesinin önüne geçtiğinin gündeme getirildiğine işaret etti. Birleşmiş Milletler Suriye Özel Temsilcisi Staffan de Mistura'nın, Türkiye'nin bu rolünün uluslararası kurumlar ile ülkeler tarafından kabul edilmesi ve bu rolün artması gerektiğini söylediğini aktardı.
"2019 TRT World Forum çalışmasını başlattık"

Eren, gelecek sene düzenlenecek TRT World Forum ile ilgili çalışmaların da başladığını belirtti. Forumun gelecek seneki konusunun, TRT World Vizyon ve Araştırma Direktörü Pınar Kandemir ve ekibince belirleneceğini ifade eden Eren, forumun, bu bölgede en çok konuşulan ve dünyada en fazla sorun olan konulardan birine çözüm arayışıyla gerçekleştirileceğini umut ettiğini kaydetti.

TRT Genel Müdürü Eren, etkinlikte emeği geçen TRT World ekibine, TRT çalışanlarına, TRT World Vizyon ve Araştırma Direktörü Pınar Kandemir ve ekibine teşekkür etti.
"TRT World Citizen bu yıl ilk kez 4 kategoride ödüller verdi"

TRT Genel Müdürü Eren, TRT World Forum'a katılmak için İstanbul'a gelen konukların da davetli olduğu bir programla bu yıl ilk kez TRT'nin insani yardımda büyük katkılar sunan isimlere TRT World Citizen ödüllerinin de verildiğini ifade etti. Eren, 2017 yılında kurulan ve TRT’nin insani perspektifini yayınlara ve sahaya yansıtmak için sosyal sorumluluk projeleri yapan World Citizen'in bu yıl ilk kez 4 kategoride ödüller verdiğini kaydetti.

"Uluslararası medyanın en önemli sorununun insanı hikayenin merkezine koyan bir anlayış eksikliği" olduğunu ifade eden Eren, TRT'nin vizyonunun bu anlamda farklılaştığını ve hikayeye konu olanları, öyküyü haberleştiren ile buluşturmak için böyle bir gece düzenlediklerini söyledi.

Gecede savaş ve çocuk teması üzerinden düzenlenen film yarışmasının kazananlarının da ödül aldığını belirten Eren, önceki yıl TRT World Citizen'ın Avrupa’daki kayıp mülteci çocuklar konusuna odaklandığını, bu sene ise "Savaş ve Kadın" üzerine farkındalığı arttırmak üzere pek çok çalışma yapılacağını aktardı.

TRT Genel Müdürü Eren, "Somali’den ödül almak üzere gelen ve bu yılın TRT World Citizen ödülünü kazanan, insani yardım çalışmaları ile tüm dünyaya ilham olan Dr. Hawa Abdi'nin şu an derneğin başkanlığını yapan kızı Deqo Muhammed'in gözyaşları içinde Türkiye’nin Somali'yi açık hapishane olmaktan çıkardığını anlattığı bu programda, sosyal medya fenomeni Jerome Jarre'ın da Rohinga'daki trajediyle ilgili olarak Türkiye'nin çabalarını yine kürsüden bu gecede paylaştı." değerlendirmesini yaptı.
Kandemir: Uluslararası yayıncılığa yeni bir açılım getirdi

TRT World Vizyon ve Araştırma Direktörü Pınar Kandemir de TRT World Forum ve TRT World Citizen'in uluslararası yayıncılığa yeni bir açılım getirdiğini belirtti.

Genel Müdür İbrahim Eren'in çizdiği vizyon ile uyumlu olarak TRT'nin sadece bir medya kuruluşu değil bir platform haline geldiğini dile getiren Kandemir, şöyle dedi:

"Uluslararası yayıncıların yıllık olarak düzenlediği TRT World Forum benzeri programları var ama biz ikinci yılımızda bu konudaki en iddialı marka haline geldik. Nitelik olarak hiçbiri TRT World Forum kadar kapsamlı ve ince planlanmış değil. Bu başarımızı önümüzdeki yıl sürdürmek için sonraki yılın planlamasına forumun üzerinden 1 hafta bile geçmeden başladık."

TRT World Forum'un, ekranda sürekli haberlere konu olan krizlerin derinlemesine tartışılması ve habercilerle, akademisyenleri, siyaset yapıcıları bir araya getirerek çözüme dair aynı masada buluşmalarını sağlayan bir platform olarak formüle edildiğini ifade eden Kandemir, dünyanın pek çok farklı bölgesinden gelen uzmanların ve düşünce kuruluşu temsilcilerinin tartışmaya büyük bir zenginlik kattığını vurguladı.

Kandemir, böyle prestijli bir programın Türkiye’de düzenleniyor olmasının Türkiye’nin yüklendiği uluslararası krizlerde çözüm üreten misyonla da uyumlu olduğunu ve Türkiye'nin iddiasından ve "Dünya Beşten Büyüktür" çağrısından ilham aldığını aktardı.

Pınar Kandemir, "Geçtiğimiz yıl kurduğumuz ve TRT'nin vicdanı olarak tanımladığımız TRT World Citizen, bundan sonra da gazetecileri yaptıkları hikayelerle buluşturacak ve insanı merkeze koyan haberciliğe ilham olan hikayelere dokunmalarını sağlayacak projelere devam edecek. Haberleri nasıl bir çerçevede verdiğimiz bizi diğer uluslararası yayıncılardan ayıran en önemli özelliğimiz ve TRT World Citizen bu tecrübemizi tüm dünya ile paylaşmak üzere kuruldu." dedi.

Okunma 73 defa

Diğer Haberler

Irak'taki Aşırı Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor

Irak'taki Aşırı Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor

Irak'ta çarşamba gününden bu yana devam eden aşırı yağışlar sonucu meydana gelen sel, kentler arasındaki ulaşımı aksatırken, birçok eve de zarar verdi.

Devamını Oku

AB'den Irak'a 72,5 Milyon Avroluk Yeniden İmar Desteği

AB'den Irak'a 72,5 Milyon Avroluk Yeniden İmar Desteği

Avrupa Birliği, Irak'a yeniden imar için 72,5 milyon avro bağışta bulundu. Irak Maliye Bakanı Fuad Hüseyin, AB Asya ve Orta Doğu Geliştirme ve Dayanışma Ofisi Direktörü Pierre Amilhat ile Bağdat'ta...

Devamını Oku

Kerkük’ün Kalbi Yeniden Atacak

Kerkük’ün Kalbi  Yeniden Atacak

Türkmen kenti Kerkük’te 26 Kasım'da kundaklanarak kullanılamaz hale getirilen tarihi Kerkük Çarşısı’nı kurtarmak için kollar sıvandı.

Devamını Oku

Ruhani'den Erdoğan'a Övgü

Ruhani'den Erdoğan'a Övgü

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Türkiye ile olan ilişkileri tüm alanlarda geliştirmek istediklerini belirtti.

Devamını Oku

3 Ülkeden Irak'a ABD'nin Yaptırımlarından Koruma Taahhüdü

3 Ülkeden Irak'a ABD'nin Yaptırımlarından Koruma Taahhüdü

Irak hükümetinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Irak Başbakanı Adil Abdulmehdi başkent Bağdat'ta İngiltere, Fransa ve Almanya'nın Bağdat büyükelçilerini kabul etti. 3 ülkeden Irak'ı yaptırımlardan koruma sözü Açıklamada, büyükelçilerin, ülkelerinin İran'la yapılan nükleer...

Devamını Oku

Irak Petrol Üretimini Günlük 139 Bin Varil Kısacak

Irak Petrol Üretimini Günlük 139 Bin Varil Kısacak

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve örgüte üye olmayan üretici ülkelerin günlük petrol üretimini azaltma kararı kapsamında Irak, günlük petrol üretiminde 139 bin varil kesinti yapacak.

Devamını Oku

Irak'ta DEAŞ'a Karşı zafer Günü Resmi Tatil İlan Edildi

Irak'ta DEAŞ'a Karşı zafer Günü Resmi Tatil İlan Edildi

Irak'ta terör örgütü DEAŞ'a karşı zaferin birinci yıl dönümü dolayısıyla 10 Aralık günü resmi tatil ilan edildi.

Devamını Oku

Fransa'daki Gösterilerde 17'si Polis 118 Kişi Yaralandı

Fransa'daki Gösterilerde 17'si Polis 118 Kişi Yaralandı

Fransa'da akaryakıt zamlarına tepkiyle başlayan ancak daha sonra Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve yönetimine karşı öfkeye dönüşen "Sarı yelekliler"in protestoları, başkent Paris sokaklarını karıştırdı.

Devamını Oku

Türkmeneli TV, Kerkük Kayseri Çarşısı’nın Onarım Çalışmalarını Takip Etmeye Deva…

Türkmeneli TV, Kerkük Kayseri Çarşısı’nın Onarım Çalışmalarını Takip Etmeye Devam Ediyor

Tarihi kayseri çarşısında meydana gelen yangının ardından Türkmeneli Televizyonu olayı takip etmeye devam ediyor. Çıkan yangının ardından TİKA çarşının onarım çalışmalarını üstlenmişti.

Devamını Oku

Türkiye Milli Savunma Bakanlığı: Son Bir Haftada 32 Terörist Etkisiz Hale Getiri…

Türkiye Milli Savunma Bakanlığı: Son Bir Haftada 32 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Türkiye Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan haftalık bilgilendirmede, yurt içi ve dışında PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ başta olmak üzere terör örgütleriyle mücadeleye ilişkin bilgi verildi.

Devamını Oku

OPEC, Petrol Üretimini Azaltma Kararı Aldı

OPEC, Petrol Üretimini Azaltma Kararı Aldı

5. Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü OPEC ve OPEC dışı ülkeler toplantısı Avusturya'nın başkenti Viyana'da yapıldı.

Devamını Oku

Medine Çanabaz İçin Ankara’da Mevlüt Okutuldu

Medine Çanabaz İçin Ankara’da  Mevlüt Okutuldu

Irak Türkmenleri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Ankara Şubesi Başkanı Necmettin Çanabaz’ın annesi Medine Çanabaz’ın vefatı nedeniyle mevlüt düzenlendi.

Devamını Oku

Fransa'da 'Sarı Yelekliler' Protestosunda 700 Gözaltı

Fransa'da 'Sarı Yelekliler' Protestosunda 700 Gözaltı

"Sarı yelekliler", başta Paris olmak üzere ülke genelinde akaryakıt zamlarını ve kötüleşen ekonomik koşulları protesto ediyor. Biber gazıyla müdahale Protestocular sabahın erken saatlerinde Champs-Elysees Caddesi'ne gelmeye başladı. Göstericilerin üst araması yapıldıktan sonra caddeye...

Devamını Oku

'Avrupa Sokaklarındaki Görüntüleri Endişeyle Takip Ediyoruz'

'Avrupa Sokaklarındaki Görüntüleri Endişeyle Takip Ediyoruz'

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Paris başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinin sokakları karışmış durumda. Avrupa sokaklarındaki görüntüleri endişeyle takip ediyoruz." dedi.

Devamını Oku

Irak, Güney Kore'den 6 Savaş Uçağı Daha Teslim Aldı

Irak, Güney Kore'den 6 Savaş Uçağı Daha Teslim Aldı

Irak, Güney Kore'den T-50 tipi 6 savaş uçağı daha teslim alarak hava envanterini güçlendirmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Irak'taki Şiddetli Yağışlar Çadır Kamplarda Yaşayanları Vurdu

Irak'taki Şiddetli Yağışlar Çadır Kamplarda Yaşayanları Vurdu

Irak'ı etkisi altına alan şiddetli yağışlar sonucu meydana gelen sel, başta sığınmacı kampları olmak üzere özellikle kırsal bölgelerdeki vatandaşların yaşamını olumsuz etkiledi.

Devamını Oku

Şehit Yaşar Cengiz Kerkük’te Anıldı

Şehit Yaşar Cengiz Kerkük’te Anıldı

Kerkük Kışlası Irak Türkmenleri Şehit Aileleri ve Siyasi Tutukluklular derneği Türkmen mücadeleci Şehit Yaşar Cengiz'in ölümünün 14. Yılında anma töreni düzenledi.

Devamını Oku

Kerkük'te Türkmen Vatandaş Saib Demirci'nin Evi Soyuldu

Kerkük'te Türkmen Vatandaş Saib Demirci'nin Evi Soyuldu

Türkmen vatandaşlara yönelik düzenlenen ihlallere dün gece bir yenisi daha eklendi. Kerkük'te Federal Otoritenin sağlanmasının üzerinden bir yıl geçmesine rağmen Türkmen vatandaşlara yönelik ihlaller düzenlenmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Fransa'da Kırmızı Alarm: Güvenlik Tedbirleri En Üst Seviyede

Fransa'da Kırmızı Alarm: Güvenlik Tedbirleri En Üst Seviyede

Fransa bugün Sarı Yelekliler'in ülke genelinde düzenleyeceği gösteriler için kırmızı alarm verdi. Güvenliğin üst düzeyde olduğu ülkede, protestolar öncesi 32 kişi gözaltına alındı.

Devamını Oku

Kerkük'te Selin Vurduğu Köyden 83 Kişi Tahliye Edildi

Kerkük'te Selin Vurduğu Köyden 83 Kişi Tahliye Edildi

Irak'ın kuzeyinde üç gündür etkili şiddetli yağışların neden olduğu selde mahsur kalan Kerkük'ün Gazvaşan köyü sakinleri, sivil savunma ekiplerince güvenli bölgeye alındı.

Devamını Oku

Erbil'de Aşırı Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor

Erbil'de Aşırı Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiliyor

  Erbil'de şiddetli yağış nedeniyle birçok cadde ve sokakta su birikintileri oluşurken, trafikte aksamalar yaşandı. Olumsuz hava şartları nedeniyle Erbil'in çevresinde bulunan yaklaşık 5 bin haneli 4 semtte ulaşım sekteye uğradı ve...

Devamını Oku

Salihi: Herhangi Bir Müzakereye Katılmayacağız

Salihi: Herhangi Bir Müzakereye Katılmayacağız

Başbakan Adil Abdulmehdi hükümetinde Türkmenlere görev verilmemesine tepkiler gelmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Kuzey Irak’ta 8 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Kuzey Irak’ta 8 Terörist Etkisiz Hale Getirildi

Türk Silahlı Kuvetleri tarafından Irak'ın kuzeyine, hava harekatları düzenlendi. Harekatta, üs bölgelerine saldırı hazırlığındaki 8 terörist etkisiz hale getirildi.

Devamını Oku

‘Türkiye’nin Güneyinde Terör Koridoru Oluşmasına Müsaade Edilmeyecek''

‘Türkiye’nin Güneyinde Terör Koridoru Oluşmasına Müsaade Edilmeyecek''

Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Ankara'da Amerika Birleşik Devletleri'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey'i kabul etti.

Devamını Oku

Fransa'daki Gösterilerde 700'den Fazla Lise Öğrenci Gözaltına Alındı

Fransa'daki Gösterilerde 700'den Fazla  Lise Öğrenci Gözaltına Alındı

Fransa'da Cumhurbaşkanı Macron ve hükümetin eğitim politikalarını protesto etmek için ülke genelinde gösteriler düzenlendi.düzenlenen gösteriler sırasında çıkan olaylarda 700'den fazla lise öğrencisi gözaltına alındı.

Devamını Oku

Bağdat'ta Üçlü Zirve

Bağdat'ta Üçlü Zirve

Siyasi kitleler arasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle Başbakan Adil Abdülmehdi'nin bakanlık kabinesine Parlamento'da anlaşma sağlanamadı.

Devamını Oku

Reform ve İmar Koalisyonu Bağdat’ta Toplandı

Reform ve İmar Koalisyonu Bağdat’ta  Toplandı

Başkent Bağdat'ta Reform ve İmar Koalisyonu olağan toplantısını yaptı. Reform ve İmar Koalisyonu başkanı Ammar El Hakim başkanlığındaki toplantıda, Irak Türkmen Cephesi genel başkanı milletvekili Erşet Salihi de hazır bulundu.

Devamını Oku

Musul Göçmenlerini Sel Vurdu

Musul Göçmenlerini Sel Vurdu

Irak Hakları Komiserliği yayınladığı yazılı açıklamada, Erbil kenti yakınlarındaki Dibege çadır kentinde yüzlerce ailenin sel nedeniyle çadırlarını terk etmek zorunda kaldıklarını vurguladı.

Devamını Oku

Kerkük'te İlkokul Müdürleri İçin Kurs Düzenlendi

Kerkük'te İlkokul Müdürleri İçin Kurs Düzenlendi

Kerkük İl Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yer alan Türkmence Eğitimi, Türkmence eğitim veren ilkokul müdürleri için Kerkük'te Musalla İlkokulu'nda kurs düzenledi.

Devamını Oku

TİKA, Kerkük'te Yanan Kayseri Çarşısı İçin Harekete Geçti

TİKA, Kerkük'te Yanan Kayseri Çarşısı İçin Harekete Geçti

Kerkük kentinde 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından onarılacak tarihi Kayseri Çarşısı'nda bugün enkaz kaldırma ve temizleme çalışmalarına başlandı.TİKA Bağdat Program...

Devamını Oku

Türkiye, Kerkük'te Yüksekokul Açıyor

Türkiye, Kerkük'te Yüksekokul Açıyor

Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak fakülte kurulması ve kapatılması ile adlarının değiştirilmesi hakkındaki Türkiye Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Devamını Oku

Büyükelçi Yıldız, Irak Federal Yüksek Mahkemesi Başkanı İle Görüştü

Büyükelçi Yıldız, Irak Federal Yüksek Mahkemesi Başkanı İle Görüştü

Irak'taki Yüksek Federal Mahkme Başkanı Yargıç Mithat El Mahmut,Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız İle görüştü.Görüşmede,Irak-Türkiye arasındaki adli işbirliğinin geliştirilmesi ele alındı.

Devamını Oku

streaminga

Yayın Akışı

10 Aralık Pazartesi 2018

00:45 Haberler ( Arapça )
01:30 Belgesel : Memeliler Dünyası - Kemirgenler -T
02:30 Sohbet : Umut Penceresi -T
03:45 Sinema : Suyun Yüzeyi -T
04:15 Esma-ül Hüsna ve İlahi
05:00 Kumdan Kısslar
05:30 Tarih : Bir de Bana Sor -T
06:30 Kainatın Dilinde ve Esma-ül Hüsna ve İlahi
07:00 Kuran-ı Kerim
07:45 Esma-ül Hüsna
07:50 Belgesel : Sultanların İzinde -T
08:25 Eğitim : Güzel Konuşma ve Yazma
08:50 Çizgi Film : Pokimon 4
09:15 Türkçe Klipler
09:50 Sinema : Suç Çetesi -T
11:30 Haberler
12:00 Mutfak : Türkmeneli Mutfağı -T
12:50 Tarih : Bir de Bana Sor
13:30 Gün Ortası Haberleri
14:00 Türkmence Klipler
14:55 Belgesel : Zamanın Seyyahları
15:30 Haberler
16:00 Sohbet : Kanun Ve Toplum -T
17:00 Dizi Film : Aman Emmoğlu -T
18:30 Haberler ( Arapça )
18:50 Belgesel : Sultanların İzinde - Yeni
19:30 ANA HABER BÜLTENİ
20:15 Görüşler Değerler
21:15 Dini : Geçmişten Günümüze
22:15 Sinema : Kurban
00:00 Gece Haberleri

  • Pazartesi
akbank bor sorgulama finansbank bor sorgulama tebbank bor sorgulama halkbank bor sorgulama ibank bor sorgulama