kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Salı, 21 May 2019 12:53

Türkiye’de Eğitim Gören Öğrenciler İftar Yemeğinde Biraraya Geldi

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı ve bakanlığa bağlı olarak yurt dışında faaliyet gösteren TİKA, Yurtdışı Türkler ve akraba Topluluklar Başkanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Yunus Emre Enstitüsü tarafından Ankara Vilayetler Evi’nde iftar programı düzenlendi.

Programa Kurum temsilcileri, Büyükelçiler ve çok sayıda Yurtdışı Türkler ve akraba Topluluklar Başkanlığı burslusu öğrenci katıldı.

 

4

Ev sahipliği yaptığı programda konuşma yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Dünya’nın her yerine uzanıp nerede dertli varsa Türkiye olarak oraya gidip az veya çok yardımda bulunacağız” sözünü anımsattı.

ersoy

Yurtdışı Türkler ve akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren, Başbakan Adil Abdülmehdi’nin Türkiye ziyaretini Türkmeneli Televizyonu mikrofonlarına değerlendirdi. Yurt dışında yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

eren

Ramazan ayı boyunca dünyanın bir çok yerine yardımda bulunan TİKA, faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Konuyla ilgili açıklamayı TİKA Başkanı Serdar Çam yaptı.
Program aile fotoğrafının çektirilmesiyle son buldu.

cam

 

Okunma 242 defa Son Düzenlenme Salı, 21 May 2019 13:19