kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Salı, 11 Haziran 2019 09:25

Hadi El Amiri Diyale Operasyonlar Komutanlığı'nı Ziyaret Etti

El Fetih Koalisyonu başkanı Hadi El Amiri Diyale Operasyonlar Komutanlığı'nı ziyaret etti. El Amiri burada Diyale valisi Müsenna El Timimi, Diyale Operasyonlar Komutanı Gassan El İzzi, Diyale Emniyet Müdürü Faysal El Ibadi ve diğer subaylarla bir araya geldi.

Gerçekleşen görüşmede Diyale'deki güvenlik durumu masaya yatırıldı. Görüşmenin ardından basın toplantısı düzenlendi. Diyale'deki güvenlik durumunun kontrol altında olduğunu belirten El Fetih Koalisyonu başkanı Hadi El Amiri, şehre mezhepçilik ve terörün yeniden dönmesine izin vermeyeceklerini söyledi. El Amiri, mezhepçiliği geri getirmek isteyenlere karşı güvenlik güçlerini sert önlemler almaya davet etti.

Diyale valisi Müsenna El Timimi ise, Diyale'de bazı bölgelerde hala güvenliğin tam olarak sağlanmadığını belirtti. Bu bölgelerde güvenliğin tam olarak sağlanması için harekete geçileceğini ifade eden El Timimi, güvenlik güçlerinin görevlerinin başında olduğunu kaydetti.

Bu arada Diyale Operasyonlar Komutanı Gassan El İzzi şehirde bazı önlemler alacaklarını açıkladı. El İzzi, aranmakta olan kişilerin yakalanması için harekete geçileceğini söyledi.

 

Okunma 277 defa