kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 11 Ağustos 2019 23:12

Samarrai, Salahattin Operasyonlar Komutanı İle Görüştü

Salahaddin milletvekili Musenne El Samirrai, Salaheddin operasyonlar komutanı Abdulmuhsin Hatim ile bir araya geldi.

Salaheddin milletvekilinin ofisinden yapılan açıklamada, Musenne El Samirrai, Salaheddin operasyonlar komutanı Abdulmuhsin Hatim ile görüştüğünü belirtti. Görüşmede ikili, Slaheddin'de yaşanan güvenlik durumları ele alınırken, terör örgütü DEAŞ'ten arındırılan Beyci , El Oca ve başka bölgelere göçmenlerin geri dönmelerini sağlamak ve engelleri ortadan kaldırmak için güvenlik güçlerinin rolüne değinildiğini bildirdi.

El Samirrai görüşme sırasında, Operasyon Komutanlığının terörden kurtarılan bölgelerde güvenliği sağlamakta rolünün önemini bildirdi. El Samirrai, terör örgütlerinin güvenlik ihlalerini önlemek için güvenlik ve istihbarat çabalarının yoğunlaştırılması gerektiğine belirtti.
Öteyandan, Salaheddin operasyonlar komutanı Abdulmuhsin Hatim görüşme sırasında, Salaheddin'de güvenlik durum ile ilgili detaylı bilgi vererek göçmenlerin dosyasıne da değindi.

Abdulmuhsin Hatim, Salaheddin'de güvenlik durumun istikrarı ve hayatın normale dönmesinde Operasyon Komutanlığının büyük bir rolünün olduğunu belirtti.

Okunma 283 defa