kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 11 Ağustos 2019 23:48

İçişleri Bakanı Yasiri Musul'da Güvenlik Komutanları İle Bir Araya Geldi

 İçişleri Bakanı Yasin Tahır El Yasiri,üst düzey bir heyetle Musul'a gitti. Musul'a ziyarette bulunan El Yasiri,Güvenlik Komutanları ve İçişleri Bakanlığına bağlı farklı güvenlik birimlerindeki çok sayıda subay tarafından karşılandı.

El Yasiri,kentte dolaşarak Musul Operasyonlar Komutanlığı ile polis komutanlık merkezini ziyaret etti.

El Yasiri,İçişleri bakanlığına bağlı komutan ve Müdürlerin de hazır bulunmasıyla bir toplantı düzenledi.Toplantıda,Kentte güven ve istikrarı korumak için kurulan planlar ve güvenlik birimlerinin çalışması ile ilgili zorlukların tespit edilmesi ele alındı.

Türkmeneli Televizyonununda hazır bulunduğu Musul polis merkezinde düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan İçişleri Bakanı Yasin Tahir El Yasiri,Musul'a gerçekleştirdiği ziyaret ile ilgili bilgi verdi.EL Yasiri,Musul'a ziyaretinin,Kentteki güvenlik dosyası ile ilgili gelişmeleri yerinde incelemek ve bakanlığa bağlı dairelerin çalışma mekanizmasını yakından takip etmek amacıyla gerçekleştirdiğini bildirdi.El Yasiri ayrıca, görevden alınan 13 bin polis mensubunun yeniden göreve atanacaklarını duyurdu.

bu arada Musul vali birinci yardımcısı Sirvan Roşbiyani,İçişleri Bakanı EL Yasiri'nin Musul kentine gerçekleştirdiği ziyaretten memnuniyet duyuduğunu belirtti.

Roşbiyani ayrıca,El yasiri ile yaptıkları görüşmelerde,İçişleri bakanlığına bağlı dairelerdeki vatandaşlara sunulan hizmetlerin engellenmesini görüştüklerini bildirdi.

 

Okunma 267 defa