kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazar, 18 Ağustos 2019 18:48

Cumhurbaşkanı Salih Irak Savunma Bakanlığı’nı Ziyaret Etti

El Nuceba Hareketi liderlerinden Yusuf El Nasıri'nin ordu ile ilgili açıklamalarının ardından askeri müesseselere destek vermek amacıyla Cumhurbaşkanı Barham Salih, Savunma Bakanlığı'nı ziyaret etti.

Salih, Savunma Bakanı Necah El Şemmeri ve üst rütbeli komutanlar tarafından karşılandı.

 Salih, savunma bakanı ve üst rütbeli komutanlar ile yaptığı toplantısında yaptığı açıklamasında ülkedeki anayasal düzenin temelini oluşturan askeri teşkilatı destekleme yönündeki isteğini yineledi.

Salih konuşmasında ayrıca güvenlik güçlerinin terör örgütü Deaş'a karşı verdikleri savaştaki fedakarlıklardan söz etti. Salih, Güvenlik Güçleri'nin savaşlarda sadece Irak milletini değil tüm insanlığı koruduğunu dile getirdi.Cumhurbaşkanı Salih açıklamasının devamında Salih Irak ve Iraklılar için güvenli bir gelecek sunan ordunun desteklenmesi için Ulusal bir fikir birliği olduğunu dile getirdi. Salih, Irak'ın önemli değişimlerden ve büyük zorluklardan geçtiğini belirterek en önemlisinin yeniden imar olduğunu söyledi.

Salih ayrıca Irak'ın tekrar çatışma alanına dönüşmesini istemediklerini vurgulayarak bununda askeri müesseselere bağlı olduğunu söyledi.

Okunma 329 defa Son Düzenlenme Pazar, 18 Ağustos 2019 18:55