kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Çarşamba, 11 Aralık 2019 10:38

‘Güvenlik Güçleri Göstericileri Korumak İçin Mevcuttur’

Reforum, işsizlik ve güvenlik ihlaleri nedeniyle ülkede protesto gösterileri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Genelkurmay başkanı Osman El Ganimi'den açıklama geldi.

El Ganimi gösteri meydanlarında bulunan göstericilere seslenerek "güvenlik güçleri meşru talepleriniz yerine getirilene kadar sizi korumak için gösteri alanlarında bulunacaktır" açıklamasını yaptı.

El Ganimi, DAEŞ'e karşı elde edilen zaferin yıldönümünde yaptığı açıklamasında, " Zorlu koşullarda zor bir görev olan terör örgütü DEAŞ'e karşı kazanılan büyük zaferin 2. yıldönümünde, bu büyük zaferi, halkımızın direnişi, kahraman güçlerimizin cesareti, şehitlerin ve yaralıların kanı ile kazandık" dedi.

Çoğu ildeki halkımızın düzenlediği gösteriler bizi Irak ordusunun kurtuluş savaşlarında kazandığı parlak ve aydın şeklini hatırlattı diyen, El Ganimi, gösteri meydanındaki protestoculara, Meşru talepleriniz karşılanıncaya kadar güvenlik güçleri sizleri korumak için gösteri meydanlarında mevcuttur dedi.
El Ganimi, gösterilerde şehit düşenler için derin üzüntü duyduğunu da duyurdu.

Okunma 306 defa