kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Perşembe, 13 Şubat 2020 14:33

Bağdat Operasyonlar Komutanlığı’ndan Uyarı

İki güvenik gücünün vesbe Meydanı’nda yaşanan olaylarda yaralanmasının ardından Bağdat Operasyonlar Komutanlığı’ndan açıklama geldi.

Bağdat Operasyonlar Komutanlığı, göstericileri Tahrir Meydanı dışına çıkmamları ve güvenlik güçlerine aşırı güç kullanmamaları konusunda uyarıda bulundu.

Bağdat Operasyonlar Komutanlığı yayınladığı bildiride, gösterilerin düzenleneceği bölgenin El Tahriri meydanı olduğunu belirterek göstericilerin korunması için kuvvet tahsis edildiğini belirtti.Vatandaşların korunması için çalıştıklarını açıklayan Bağdat Operasyonlar Komutanlığı, El Hillani, El vesbe meydanlarının yanısıra ,El Reşit Caddesi ve El Sinek Köprüsünün tarafiğe açıldığını da duyurdu.

Göstericileri Tahrir Meydanı dışına çıkmamları ve güvenlik güçlerine aşırı güç kullanmamaları konusunda uyarıda bulunan Bağdat Operasyonlar Komutanlığı, güvenlik güçlerine karşı aşırı güç kullananların hakında yasal icraatların alınacağını da açıkladı.

 

 

Okunma 167 defa