kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 15 Temmuz 2019 09:36

''Kerkük’te Hizmet Sunulmayan Tek Bir Cadde Kalmayacak''

 Kerkük Valisi Rakan Said El Cuburi basın toplantısı düzenledi. Kerkük'ün bütçesinin ödendiğini duyuran El Cuburi, bu hafta içinde yüz projenin başlayacağını belirtti.

Bu ay içinde Kerkük'ün şehir merkezi ile Kerkük'e bağlı ilçe ve kasabalarda 400 proje açıklanacağını ifade eden El Cuburi, Kerkük İl Meclisi'nin bazı üyelerinin bütçeye karşı olduklarını söyledi.

Projelerinin birçoğunun Kerkük'ün şehir merkezinde olacağını kaydeden El Cuburi, köprüler inşa edileceğini, Havaalanı yolunun da bakımının yapılacağını bildirdi. Kerkük'ün tüm caddelerinin aydınlatmasının yapılacağını belirten El Cuburi, Kalp ve Kanser hastaları için gelişmiş merkezler, su, elektrik ve kanalizasyon projeleri inşa edileceğini söyledi.

Kerkük'ün şehir merkezi ve Kerkük'ün ilçe ve kasabalarının temizlenmesi için önümüzdeki 5 ay içinde bin temizlik görevlisinin işe alınacağını kaydeden El Cuburi, Erbil, Süleymaniye, Bağdat, Tikrit ve Musul karayollarının bakımının yapılacağını ifade etti. El Cuburi, Kerkük'te hizmet sunulmayan tek bir cadde, tek bir semt kalmayacağı müjdesini de verdi.

Okunma 279 defa