kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Pazartesi, 12 Ağustos 2019 21:54

ITC Kerkük'te Bayramlaşma Programı Düzenledi

Irak Türkmen Cephesi mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle Kerkük'te bayramlaşma programı düzenledi.

Siyasi parti başkan ve temsilcilerinin yanısıra sivil toplum örgütleri, şahsiyetler, subaylar, din adamları ve Türkmen vatandaşlar bayramlaşmak için Irak Türkmen Cephesi'nin düzenlediği programa katıldı.

Bayramlaşma ziyaretine gelenleri Irak Türkmen Cephesi genel başkanı milletvekili Erşet Salihi, yardımcıları Hasan Turan ile Haydar Kasapoğlu, Türkmen milletvekili Hatice Ali ve Irak Türkmen Cephesi'nin diğer yetkilileri karşıladı.

Bayramlaşmaya gelen yetkililer ve vatandaşlar, Türkmen Milleti'nin meşru haklarını elde etmesi için Irak Türkmen Cephesi'nin harcadığı çabalara vurgu yaptı.

Irak Türkmen Cephesi genel başkanı milletvekili Erşet Salihi yaptığı konuşmada, Türkmenleri 1 Nisan'da yapılacak olan yerel seçimlere katılmaya hazır olmaya davet etti.

Türkmen Milleti'ni 140. madde konusunda endişe etmemeye davet eden Salihi, Kerkük'teki durumun 16 Ekim 2017 tarihi öncesine dönmeyeceğini de sözlerine ekledi.

Okunma 276 defa