kredi kart bor sorgulama garantibank kredi karti bor sorgulama finansbank kredi karti bor sorgulama ibank kredi karti bor sorgulama fatura deme
Bu sayfayı yazdır
Çarşamba, 25 Mart 2020 18:52

Sarıkahya: Kerkük Sokaklarında İnsanların Toplanması Yasaklansın

Kerkük'te Koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında, Türkmeneli Partisi Başkanı Riyaz Sarıkahya, Ortak Operasyonlar Komutanlığına ve Yerel hükümete, Kerkük sokakalarında toplulukların yasaklanması için ortak devriye çağrısında bulundu.

Sarıkahya yayımladığı bildiride, "vatandaşların sağlığı için kahraman Sağlık ekiplerinin, güvenlik ve basın mensuplarının gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür ediyoruz" ifadesi kullanıldı.

Sarıkahya, "Kerkük'ün sokaklarında aralarında çocuklarında bulunduğu farklı yaş gruplarından topluluklar görüyoruz, buda sağlık durumunu olumsuz etkileyebilir, bu nedenle, vatandaşlarımızı temkinli olmaya ve bu tehlikeli virüsün yayılmasına neden olmamaya çağırıyoruz" dedi .

Sarıkahya, "Irak'ta genel olarak ve özeliklede Kerkük'te sokağa çıkma yasağında gerçek bir şekilde uyumsuzluk görüyoruz ve umarız ki bu durum da hayatı daha fazla olumsuz etkilemez" ifadesin kullandı.

Okunma 197 defa